Demolka!

Demolkę urządzili dziś nasi zawodnicy konkurującej z naszą drużyną w zajęciu trzeciego miejsca w tabeli drużynie Walki Czarnów. Niedzielny mecz, a w szczególności jego wynik nie miał wpływu na układ tabel, gdyż od tygodnia wiadomo było, iż nasza drużyna zakończy rozgrywki na „podium”. „Nie ważne są dla nas punkty w dzisiejszym spotkaniu w aspekcie układu tabeli, ale pokażcie naszym przeciwnikom, że to my zasługujemy na ten awans, a nie oni.” – powiedział przed meczem do zawodników trener KSG Daniel Myśliński. Drużyna wzięła sobie chyba te słowa mocno do serca, rozbijając naszych rywali aż 7:0, udowadniając wszystkim kibicom, że warto przychodzić na boisko, by ich oglądać . Ponieważ GOZPN planuje reorganizację rozgrywek, nasz team dzięki zajęciu trzeciego miejsca prawdopodobnie awansuje do klasy A. Prawdopodobnie ponieważ jest zawsze 0,001% niepewności.

Bramki w dzisiejszym spotkaniu strzelili:

Andrzej Bułat

„Grzegorz” Ledzianowski x2

Michał Ledzianowski x 2

Karol Woźniak

Marcin Wąsik

Bramki można obejrzeć pod poniżej dzięki kolegom z Czarnowa:

Szczegółowa relacja meczu wkrótce.

W sobotę w Pałacu w Gliśnie odbędzie się zakończenie sezonu na które w imieniu prezesa serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników wraz z rodzinami.