Zaczynamy Derbami !!!

Wydział Gier OZPN Gorzów sprezentował nam na inaugurację kolejki prawdziwą ucztę. Derby  Gminy Lubniewice będą z pewnością prawdziwym widowiskiem dla wszystkich mieszkańców obu miejscowości. Pierwszy mecz w A klasie po ośmioletniej przerwie i od razu z największym rywalem! Dwóch trenerów niegdyś grających i trenujących w jednym klubie (WKS Wędrzyn), stanie tym razem naprzeciw siebie. Czy podopieczni trenera Daniela Myślińskiego zdołają pokonać faworyzowaną Lubniewiczankę? Tego dowiemy się 16 lub 17 sierpnia. Zapraszamy!

W nowym sezonie przyjdzie nam grać z następującymi drużynami: AS Pieski, Chrobry Drzeńsko, Lubniewiczanka Lubniewice, Znicz Trzemeszno, Zieloni Lubiechnia, SKP Słubice, Celuloza Kostrzyn, Toroma Torzym, Juwenia Boczów, Kosmos Rudnica, Leśnik Lemierzyce, Zorza Kowalów i Favor Bobowicko.

Terminarz wkrótce