Lubniewiczanka zatopiła KS Glisno! Blamaż?

Dziś na inaugurację rundy wiosennej nasza drużyna uległa w derbach Gminy Lubniewice zespołowi Lubniewiczanki aż 2:6.

Spotkanie rozpoczęło się nerwowo, bo już w drugiej minucie straciliśmy bramkę. Wrzutka Adama Kajdana na głowę Damiana Ławeckiego i przegrywamy 1:0. Osiem minut później debiutujący dziś w naszej drużynie Michał Pyrtej wyrównuje na 1:1. Popularny GOMES mocnym i dokładnym strzałem z rzutu wolnego, umieszcza piłkę w bramce gospodarzy. W 24 minucie przegrywamy 2:1 po nieudanej pułapce offside'owej. Siedem minut później po faulu Pyrteja sędzia dyktuje jedenastkę, którą gospodarze zamieniają na bramkę. 3:1 - takim rezultatem kończy się pierwsza połowa.

W drugiej części spotkania było już tylko gorzej. Zdecydowane opanowanie środka pola przez drużynę z Lubniewic dało kolejne rezultaty, a w połączeniu z kontrami gospodarzy, kolejne bramki. Po ewidentnych błędach obrony tracimy gole w 47, 70 i 73 minucie. Wynik 6:1 jest nie do odrobienia w ciągu piętnastu minut. Rozmiary porażki zmniejszył jeszcze co prawda w 77 minucie "Grzegorz" Ledzianowski, pokonując bramkarza gospodarzy pięknym lobem, ale ogólna gra naszej drużyny nie wyglądała za dobrze przez cały okres trwania spotkania.

Za tydzień trudny wyjazd do Piesek. Trzeba się podnieść, zmienić taktykę i nastawienie do gry. Bez wiary i zaangażowania na boisku nie będzie rezultatów.

Już dziś zapraszamy wszystkich na następny mecz naszej drużyny. AS Pieski - KS Glisno w niedzielę 29.03.2015r.o godzinie 13.00.