Pierwsza wygrana w klasie A od 8 lat!

Bardzo dobrze rozpoczęli dzisiejsze spotkania zawodnicy KSG. Już w 6 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Michał Ledzianowski, zdobywając bramkę z 5 metrów na 1:0 (syt. na zdj.). Minutę później Marcin Krawiec broni niebezpieczny strzał z lewej strony boiska. Niestety w 11 minucie tracimy gola po katastrofalnym błędzie naszych stoperów. 5 minut później Mateusz Skorupa mocnym strzałem  trafia zawodnika gości w rękę w polu karnym. Sędzia wskazuje na "wapno", a rzut karny pewnie wykorzystuje Piotr Szatyński, dając, jak się później okazało zwycięstwo gospodarzom! Do końca spotkania gra była bardzo nerwowa. Sytuacje stwarzali gospodarze, jak i goście, a w oczach zawodników obu drużyn widać było chęć zwycięstwa. Na szczęście to KS Glisno po ostatnim gwizdku sędziego, schodziło do szatni z tarczą.