KS Glisno rozbraja Zorzę. Twierdza Kowalów zdobyta.

Dziś niespodziewanie nasza drużyna pokonała aspirującą do awansu Zorzę Kowalów 3:1. Mecz rozpoczął się nie po myśli naszego zespołu, bo już w 5 minucie tracimy bramkę. Piętnaście minut później doprowadzamy do wyrównania. W 19 minucie Łukasz Greczyło pokonuje bramkarza gospodarzy strzałem głową. "Gliśniacy" idą za ciosem i 11 minut później prowadzimy już 2:1. Tym razem bramkę z powietrza zdobywa Wojtek Czwaliński. Zaskoczony obrotem sprawy trener Zorzy dokonuje już w pierwszej połowie trzech zmian, chcąc poprawić jakość gry swojego zespołu. Jednak po zmianie stron drużynę z Kowalowa dobija pięknym strzałem w okno Marcin Kostyszak, który ustala wynik spotkania na 3:1 dla Glisna. Dobry mecz, zaskakujący wynik. Kolejna drużyna z "czuba" tabeli, którą postraszył nasz zespół. Oby tak dalej. Za tydzień na własnym terenie gościć będziemy drużynę Leśnika Lemierzycę. Mecz w niedzielę o 12.00.